Kontakt oss

Hannah Kjendlie

Fagleder helseteknologi

930 67 717

hannah@helseinn.net
Ingrid Olstad Busterud

Ingrid O. Busterud

Daglig leder

991 51 118

ingrid@helseinn.net
Josefine Vacker

Josefine Vacker

Assisterende daglig leder

413 74 023

josefine@helseinn.net

Mari Knudsen

Prosjektleder VIH, Gjøvik

418 59 212

mari@helseinn.net

Ragnhild Nilsen

Kommunikasjonsrådgiver

904 07 691

ragnhild@helseinn.net

Rannveig Finsveen

Rådgiver FoU

408 58 302

rannveig@helseinn.net

Sindre Lohne

Prosjektleder helseteknologi

954 46 295

sindre@helseinn.net

Tom Vegard Johnsen

Prosjektkoordinator, VIH Gjøvik

922 52 766

tom.vegard@helseinn.net

Tor Sætrang

Rådgiver digital transformasjon

913 24 008

tor@helseinn.net
Trude Øvergård

Trude Øvergård

Rådgiver innovasjon (i permisjon)

482 87 719

trude@helseinn.net

Logo

Her kan du laste ned logoen vår i PNG-format. Ønskes andre formater, ta kontakt med oss: hei@helseinn.net